magnolia kosmelan cosmelan łódź
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Cosmelan kuracja która odejmuje lat Twojej skórze

  • Wrzesień 11, 2020

Nowość w naszej klinice popularny peeling Cosmelan . Dlaczego warto go wybrać czy inny piling jest równie skuteczny ?

Każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjna i piękna. Jednak wraz z upływem lat pojawiają się nowe problemy – najpierw trądzik, potem zmarszczki, przebarwienia, cellulit. Aby przywrócić cerze nieskazitelny wygląd, korzysta się z najróżniejszych metod pielęgnacji.
Wybór może być trudny, dlatego poniżej przyjrzymy się dokładniej Cosmelanowi.
Piękna skóra to często efekt zabiegu Cosmelan

Co to jest Cosmelan i dla kogo?
Cosmelan to rodzaj terapii skierowany przede wszystkim do cery tłustej i mieszanej. Może go wykonywać tylko lekarz, nie wolno podejmować samodzielnych prób. Preparat Cosmelan zawiera czynniki aktywne takie jak kwas kojowy, figowy, arbutynę, palmitynian retinolu i kwas askorbowy.

Do zabiegu wykorzystuje się ponadto roztwór odtłuszczający, maskę w kremie, krem depigmentacyjny i łagodzący. Pierwszy etap procedury stanowi oczyszczenie i odtłuszczenie skóry przez lekarza oraz nałożenie maski. Po kilku godzinach (w zależności od fototypu skóry) pacjent zmywa preparat w domu. Następnie, przez około miesiąc, należy stosować krem depigmentacyjny i łagodzący. Zabieg jest bezbolesny, jednak na początku skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, a naskórek silnie się złuszcza.

Cosmelan stosuje się w celu likwidacji przebarwień pochodzenia hormonalnego, stymulacji odnowy kolagenu, rozjaśnienia, wygładzenia i odmłodzenia cery.
Co zatem wybrać?
Wszystko zależy od problemu, z jakim się zmagamy. Cosmelan ma konkretne przeznaczenie i jest jednym z najskuteczniejszych typów pielęgnacji przeznaczonych do redukcji przebarwień.

Cena zabiegu w ofercie jesiennej 750 zł