shutterstock_160859969
PROMOCJE

CZY KTÓRAŚ Z NAS CHCIAŁABY MIEĆ DRUGI PODBRÓDEK ?

  • Maj 26, 2020

Drugi podbródek czy też „podwójny podbródek” to zmora wielu osób. Nadmiar skóry oraz tkanki tłuszczowej pod brodą objawia się właśnie jako tzw. druga broda. Wygląda to nieestetycznie zarówno z przodu, jak i z profilu. Niestety, powodem jest nie tylko nadwaga. Drugi podbródek u szczupłej osoby to wcale nie rzadkość. W takim wypadku powodem może być wiotczejąca, opadająca skóra oraz charakterystyka budowy twarzy. Zamaskowanie tego defektu jest niestety niemożliwe, ale można go zredukować dzięki specjalistycznym zabiegom.

LIKWIDACJA DRUGIEGO, PODWÓJNEGO PODBRÓDKA A MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jak usunąć drugi podbródek? Najlepszym sposobem są specjalistyczne zabiegi. Są to bezpieczne, nieinwazyjne procedury, dzięki którym skutecznie zredukujemy problem z drugim podbródkiem. Wybierać możemy spośród takich zabiegów, jak: Exillis , Venus Legacy, Endermolift, sięgając po mezoterapię igłową Celluform, Celluform plus czy Dermaheal LL. Zabieg lipolizy iniekcyjnej lub mezoterapii lipolitycznej w połączeniu z pozostałymi terapiami daje fantastyczne rezultaty w krótkim czasie. Dzięki odpowiednio dopasowanej do twoich potrzeb lipolizie – zapomnisz o nadprogramowych, trudnych do zgubienia centymetrach, ujędrnisz skórę i pozbędziesz się „drugiego podbródka”. W praktyce lipoliza – mezoterapia igłowa odpowiednim preparatem prowadzącym do redukcji tkanki tłuszczowej).

Venus Legacy w walce z drugim podbródkiem  zabieg w cenie 290 zł
Venus LegacyJeżeli zastanawiasz się, jak zlikwidować drugi podbródek, wykonać możesz też zabieg Venus Legacy. Podczas zabiegu tkanki podgrzewane są poprzez fale radiowe. Zabieg jest bezbolesny, a odczucia można tu przyrównać do masażu.
Venus Legacy bazuje na innowacyjnych technologiach takich, jak: Multipolarna Fala Radiowa, Impulsowe Pole Magnetyczne, VariPulse oraz Real Time Thermal Feedback. Połączenie tych rozwiązań sprawia, że zabiegi są bezpieczne i efektywne

Endermolift  zabieg w cenie 250 zł
Ciekawym zabiegiem jest Endermolift. Polega on na mechanicznej stymulacji tkanek. Porównać można go do intensywnego, mechanicznego masażu. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie klapki, które to właśnie pobudzają skórę do produkcji kolagenu i do regeneracji. Dzięki temu staje się ona napięta i jędrna.

Exilis  zabieg w cenie 250 zł
Procedura ta jest całkowicie bezbolesna. W trakcie zabiegu systemem Exilis odczuwamy delikatne, przyjemne ciepło. Twarz, szyja i dekolt w trakcie zabiegu dzielone są na segmenty i każda okolica jest dokładnie opracowywana aplikatorem emitującym dualną energię w głębsze warstwy skóry.

Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu – poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja Exilis jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Twarz i szyja są zdecydowanie odmłodzone bez użycia skalpela, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo.

DERMAHEAL LL zabieg w cenie 350 zł
Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Celluform + Nowy produkt specjalnie stworzony do usuwania tłuszczu podbródkowego  zabieg w cenie 900 zł

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez American Society for Dermatologic Surgery,  dla 68% respondentów, tłuszcz zlokalizowany w okolicy podbródkowej oraz wiotkość skóry w tym miejscu, stanowi duży problem. Do tej pory, jedynym sposobem, aby pozbyć się podwójnego podbródka były zabiegi chirurgii estetycznej, ale teraz, dzięki Celluform Plus  możliwe jest usunięcie tego nagromadzonego tłuszczu w prosty i nieurazowy sposób.

Jak działa kwas dezoksycholowy …
Kwas dezoksycholowy działa jak mydło. Jego cechy fizyczne umożliwiają cząsteczce rozpuszczanie zarówno w środowisku wodnym, jak i w środowisku lipofilowym (tłuszcz). Cząsteczka kwasu rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza również tłuszcz w nich zawarty. Kwas dezoksycholowy prowadzi do reorganizacji skóry, w wyniku czego uzyskuje się efekt liftingujący i biostymulacyjny.